Co trzeba wiedzieć o Bus Karcie

Od 20 czerwca tego roku musimy ją posiadać.
Bus Karta jest elektroniczną kartą zbliżeniową, zastosowaną w systemie sprzedaży biletów miesięcznych i okresowych jako bilet elektroniczny.

Wprowadzenie tego systemu, docelowo wzbogaci sprzedaż biletów o nowe i szersze możliwości, mające na celu na poprawę jakości obsługi naszych pasażerów.

Bus Karta jest spersonalizowana, zawiera informacje o danych osobowych pasażera. Do Bus Karty zapisywany jest w formie elektronicznej bilet miesięczny lub okresowy. Wersja papierowa tego biletu drukowana jest przez drukarkę fiskalną w chwili zakupu. Podczas rejestracji przejazdu w autobusie, sprawdzana jest data ważności oraz trasa biletu. Fakt rejestracji przejazdu odnotowywany jest w bileterce i Bus Karcie pasażera.

W poniższych podpunktach zapoznacie się Państwo ze wszystkimi niezbędnymi informacjami na temat Bus Karty, co pozwoli wyeliminować ewentualne problemy i nieporozumienia, które mogłyby wystąpić w trakcie korzystania z naszej komunikacji autobusowej.

Prosimy o zapoznanie się z przedstawionymi poniżej informacjami.

Regulamin korzystania z Bus KartyPodstawowe informacje o Bus KarcieJak uzyskać Bus KartęKupno i zwrot biletu miesięcznego lub okresowegoJak posługiwać się Bus Kartą w autobusie
 

 
Dotacja na kapitał obrotowy dla PKS Sp. z o.o. w Pile

© 2010 Copyright PKS Sp. z o.o. w Pile. All rights reserved.     |Ochrona danych osobowych
Projekt i realizacja KAMPEKI
PKS Spółka z o.o. w Pile poszukuje

KIEROWCÓW AUTOBUSU

z okolic Wągrowca, Chodzieży, Piły, Wyrzyska, Łobżenicy, Wysokiej i Złotowa. Mile widziani emeryci.

Więcej informacji na temat zatrudnienia pod numerami telefonów:
67 211 03 33
515 229 251 (Piła)
515 229 207 (Wągrowiec)
515 229 280 (Chodzież)